Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz .mf #10 üzenetére

    Ezen mindig állatira felhúzom magam, mikor fényezik a BB-t, hogy milyen übersirály emailezésre. Hát lópikulát. Most tekintsünk el attól, hogy pl egy enyhén elterjedt gmail-lel a RIM support szerint 8 órán belül történik meg az olvasottság visszaszinkronizálása (olvasol egy emailt a webmail felületen, és ennyi idő az, amennyi időn belül a BIS esetén maximum megtörténik, hogy a telefonodon is olvasott lesz - egy szifonon vagy egy feltöltővel 30 ezer ft-os androidos telón pár másodperc alatt).

    De akkor nézzük a következőt. Az milyen feature már, hogy - 2012-ben - ha válaszolsz egy emailre, akkor nem lehet az email szövegébe a sorok közé beszúrni a választ, vagyis nem tudsz soronként, bekezdésenként válaszolni az emailre, mert nem lehet beleírni az idézett szövegben, csak ott figyel a levél alján... Mikor ezt annak idején, majd' 2 éve mikor először lett BB-s telóm, megláttam, nem hittem el, azt hittem hogy én nem csinálok valamit jól. Aztán kiderült, hogy nyista, nem lehet.

    Hozzáteszem ékezetesen gépelni is sokkal, de sokkal gyorsabban lehet pl szifonon (csak ezt tudom felhozni összehasonlításnak, mert ez van a BB mellett) mint a bb boldomon.

    A RIM egy dinoszaurusz az emlősök világában. Eljárt felette az idő, lassú, nagytestű, lomha, és nem tudott alkalmazkodni a megváltozó klimatikus viszonyokhoz, így szépen lassan kihal. Csak az a kérdés, hogy kihal és eltűnik, vagy jóllakik vele egy másik gyártó, és így újrahasznosítódik. De szerintem ezt a céget már mindenki (vásárlók, befektetők, versenytársak, fejlesztők) leírta. Talán akkora beégést, mint a tabletjükkel, más nem is biztos hogy elkövetett ebben az iparágban. Egyszerűen túl bénák, ez a helyzet.

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Gusztáv #26 üzenetére

    Igen, gondolom hogy az előfizetésenként 6500 Ft-ba kerülő BES esetén jelentős kedvezményt adnak. Ha van 100 ember a cégnél akinek ezt meg kell rendelni az havi fix 650.000.- Ft. Az majdnem 8 millió Ft éves szinten. Talán ebbe csak belefér valami kedvezmény.

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz .mf #17 üzenetére

    Én direkt bis-ről beszéltem, mint magán felhasználó, nem vállalati környezetben.

Új hozzászólás Aktív témák