Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz ollie #26 üzenetére

    Például az, hogy a valós életben senki telóját nem fogja megvédeni egyik sandpaper-teszt teljesítése sem, tök mindegy, miket rajzolnak a papírra, hogyan mutatják nekünk a látványos fejlődést, stb. Ha leesik csak méter magasból a mobil kavicsokra, rossz szögből, ott a történet vége, GG5-6-7 van vagy nincs. Egy igazán kemény, egyenetlen felület ki fogja nyírni, bármilyen üveg. Ahogy korábban szó is volt itt róla: a műanyag inkább esélyes a túlélésre egy nagy zuhanás után, de az meg könnyen karcolódik; a kettő együtt pedig egyelőre csoda lenne. Vagyis vakítani kell a parasztot továbbra is. Kábé úgy, hogy a fiatal vásárló először hitt a GG4-ben, aztán csalódott, de hitt megint a GG5-ben, amiben aztán megint csalódott, de most mutatni kell neki valamit, hogy értékes dolog legyen a számára a GG6. Szerintem nyilvánvaló, hogy ha túrán kiesik a táskámból / kezemből, és rosszul ér földet, akkor pókhálósra fog törni. Igen, a Gorilla Glass 7 is majd 2 év múlva. :K

    Én pedig ettől függetlenül is remélem, hogy azért valami apró fejlődés azért csak történik valóban; csak a nagy elvárásoknak nincs értelme, mert az üveg olyan, hogy törik.

    Kasya: Dragontrail volt régebben, most nem tudom, tartják -e még a frontot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák