Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Ezt vaz olcsó iPhone témát minden évbe elsütik, minden évbe be is dőltök neki és minden évbe kiderül hogy mégsem lett.
    Az Apple felsőkategóriás cuccokat csinál és mégis viszik mint a cukrot, akkor mégis mi a francért dobna piacra valamit olcsón?
    Egyszerűen öngyilkosság lenne mert marhára sok vásárlója van aki csak azért vesz iPhone-t mert ott az alma logo rajta és akkor trendi...
    Jelenleg max annyit tehet hogy nem a legújabbat veszi ha spórolni akar de az egyik haverja ugyis megfogja venni az újat és akkor már nem ő a legtrendibb így kénytelen lesz váltani. Ezt a sémát lovagolja évek óta az Apple sikeresen. Félra ne értsetek nem lenézem őket vagy trollkodom elismerem hogy nagyon sokmindenbe áttörőek voltak, meg a készülékeik minőségét de nekem speciel nem kéne. Ettől függetlenül nagyon hasznosak mert egymást tolják előre az Androiddal azzal hogy fejlesztési verseny van és nekünk ez a legjobb.
    Az olcsó készülék meg egy kérdéssel szerintem egyértelművé válik.
    A Ferrari miért nem gyárt 3 milliós autót? Simán megtehetné de azzal rombolná a 10x 20x drágább modelljei árait. Szóval szerintem nem fog jönni a jóárasított iPhone hanem csak a 4S méregdrágán, a négyes külsejével és modernebb belsővel.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák