Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    Szerintem teljesen jól csinálják.

    Apró lépésekkel előre, az előző tulajdonosok sem érzik magukat elhanyagolva, mégis van némi előrelépés bár nem túl lényeges, de azért látható. Kis ráncfelvarrás.

    Nekem ilyen nosztalgikus Nokia 3310 / 3330 dolog jut eszembe. Nem volt feltétlenül muszáj váltani de mégis volt egy kis érdekesség.

    Én amióta Apple van teljesen megnyugodtam és nem hoz lázba az aktuális (akár Android felhozatal). Tudom hogy működik és el tudom végezni vele normálisan a napi dolgaimat és nincs is több igényem. Hosszú ideig jönnek a frissítések nem kell semmivel foglalkozni csak működik. Ez sem tökéletes és van rengeteg dolog amin javítani vagy változtatni lehetne és hiányzik adott esetben az Androidból vagy azt az Android jobban megtudta csinálni, de összességében elégedettebb és nyugodtabb felhasználó vagyok.

    Aztán majd évek múltán ha lesz valami egészen új akkor váltok az újra addig pedig tökéletesen megfelel a régi is.

    Én személy szerint jobban szeretném ha a kamerák nem lennének ennyire tolakodóak, jelenleg nagyon látványos hogy milyen készüléket használ az ember. (13 pro)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák