Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    válasz joey04 #21 üzenetére

    Vicze- nek van igaza, de azzal a kitetellel, hogy a szurke importos gsm boltos ketyerekre ez a garancia nem volt ervenyesitheto Magyarorszagon. Szerintem most is ugyanez a helyzet, de sokan olyan keszulekkel rendelkeztek rendelkeznek, ami a gyari garancia kriteriumainak Magyarorszagon nem felel meg es ilyenkor megy a rinya. Javitani persze javitjak, de komoly ellenszolgaltatasert.
    Egyebirant a szerviz beazas eseten tesztel bizonyos elemeket a keszuleken. Ha a tomitettseg nem megfelelo, akkor nyilvanvalo, hogy nem user error okozta a beazast, es ilyenkor mindig garanciaban javitottak. Anno a Z2 nel voltak balhek, mivel a 801 es foleg a 4K tol olyan forrora melegedett, ami tomitettsegi problemakat eredmenyezett. Konkretan, levalt az elo es a hatlap ragasztasa es olyan resek keletkeztek, ahol a keszulek azonnal be tudott azni.
    Egyebkent en a mai napig hasznalom a Z2 met, de 4K videozasnal nagyon ovatos vagyok az idovel. Mindazonaltal neha megfurdetem a telot, fokepp viz alatti videok miatt. Semmi baja, pedig mar tobb, mint 3 eves.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák