Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Kashim #33 üzenetére

    de elvileg sima i4-en is van/volt ez a merülés, sőt tán még valahol 3GS-ről is olvastam.
    ezzel együtt akinek 30%-ot merül minden éjszaka alatt, az szerintem is tuti hw hibás.

    Az üzemidő linkelgetős meg írogatós postokból meg már az iPhone topicban is herótom van.
    Tényleg van értelme egy tök egyedi használatból eredő eredményt mutogatni...

    ezzel egyet is értek, meg nem is. egyetértek, mert én is ilyesmit írtam, hogy ezer oka lehet a merülésnek, írták az icloud sync-et, a reminderst, meg még 1-2 dolgot. szóval lehet ez olyan "hiba" amit nem is tud az Apple kijavítani, mert pl ha a find my frinds fut, és mindenki küldözgeti, hogy éppen merre van, az tuti leszívja az akksit pillanatok alatt. ezt csak olvastam egy blogon, nem ismerem a működését, csak példa. Viszont abból a szempontból meg hasznosak az ilyen linkelések, beírások, hogy kiderül, nem egy mindenkinél jelenlévő bug van a rendszerben, amit meg kell találni és ki kell irtani. mert erre inkább a magyar szoftverben 5.0.1-ben is jelenlévő szöveg kicsúszása a képernyőről a jó példa.

    36: lehet akár az is, amit Kashim írt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák