Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sniper888

    csendes tag

    Helló

    egy kérés, ha esetleg elférne még valamerre egy aiccu csomagot nem lehetne belecsempészni? kipróbálnám az ipv6 ot, de nincs elég hely usb pen nélkül hogy felrakjam..

    1043nd v2.1..

    Köszi

    GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

  • Sniper888

    csendes tag

    Helló

    Érdeklődni szeretnék, hogy más is tapasztalt e hasonló jelenséget?

    Adott egy Tp-link 1043ND V2 router, a jelenlegi 0.5 ös suste féle fw, a router kb 2 hónapos, ezelőtt nem tapasztaltam semmi hibát, de kb 1 hete kezdődött, hogy rendszeresen megszakad a kapcsolat, a PPPoE DIGI kapcsolatom, múlt héten felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták náluk minden ok, próbáljam ki géppel... kipróbáltam és egy idő után kb fél óra meg is szakadt a géppel is. jó hiba felvéve SOS javításra, ezután 2 perc múlva sms jó minden hiba javítva.. ok.. hétvégén nem nagyon neteztem, de ez alatt a hiba nem jött elő, ma dél körül egyszer csak ugyan az a hiba 1 óra alatt 6x szakadt meg.. megint felhívom az ügyfélszolgálatot, megint próbáljam géppel, 1 óra alatt nem szakadt meg..

    most visszatettem az utp-t a routerbe..

    Kérdés szerintetek lehetséges hogy a router csinálja?
    vagy a DIGI nél van valami gond?
    esetleg valakinek valami hasonló hiba?
    valami beállítás csinálná?

    Log-ban csak távoli nem válaszolt hiba látszik, semmi más

    Előre is köszönöm!
    Sniper

    GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

  • Sniper888

    csendes tag

    Helló

    felvetült bennem a kérdés, hogy esetleg linux révén van e valami opció, hogy a csomagokat időközönként frissítsem?
    munkán során linux serverekkel foglalkozom, igyekszem pár havonta legalább frissíteni, így elkerülve a támadásokat.. kérdés az, hogy itt lehet e ilyet? (1043nd V2-m van) mert ugye nem sok a szabad hely,, esetleg upgrade package? vagy valami?

    GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

Új hozzászólás Aktív témák