Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz vicze #65 üzenetére

    Itt egy kicsit védenem kell a Windowst. Akár frászt kap az átlaguser a csempéktől, akár nem, tableten az asztali felület tényleg használhatatlan (oké legyünk őszinték, nem használhatatlan "csak" kvára körülményesen/nehezen/idegesítően használható). Szóval a csempe egy jó koncepció.
    A baj azzal van, hogy az MS nem tudta úgy prezentálni, hogy az vonzó legyen. Mert a legtöbb felhasználói visszajelzés szerint (és szerintem is) ronda, unalmas, egysíkú.
    És a legtöbb livetile-nak csak marginális funkcionalitása van, vagy még annyi sem.

    Igazából arról soha senki nem is álmodjon, hogy az asztali felületet valaha is jól fogja tudni kezelni tableten. Arra kéne rájönnie az MS-nek, hogy hogyan lehetne ezt ízlésesen, esztétikailag vonzó módon tálalnia, értelmes funkcionalitással megtoldva.

    Szvsz a csempe nem fog elvészni, max átalakul, valami picit vonzóbbá. Legalábbis, ha van eszük...
    Mindig is mondtam, hogy a megtor UI alapötlete jó. Mind telefonon, mind tableten, csak a megvalósítása nem lett jó. És asztali gépen sem érdemes erőltetni.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák