Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz vakablak93 #37 üzenetére

    Ez széthullik pár hónapon belül az a Garmin biciklis komputer meg évek múlva is működni fog. Másrészt nyáron nagyon nem tesz jót egy telefonnak a közvetlen napfény és melegedés. Telefon nem a biciklikormányra való. Én is inkább vettem egy céleszközt (Bryton). Arról nem beszélve, hogy elég egy zakó a biciklivel és a telefon megy is a levesbe, a komputer meg le sem ér a talajra és mész vígan tovább.

    Ed3r_X: Azaz igazság, hogy egy szűk rétegen kívül nem zavar senkit a mai telók mérete. Én is 3,2"-lal kezdtem, de egyáltalán nem hiányzik a kis méret, mert lehetetlen gépelni ilyen kicsi kijelzőn. Igen nagyobbak a telefonok, de cserébe normális kijelző van bennük. A szemnek sem tesz jót így sem a bámulásuk, nemhogy egy bélyegkép méretű kis kijelzőjé.

    Abban viszont igazat adok, hogy elférne a sok száz kiadott telefon között egy kisebb is, főleg a mai kis kávás trend mellett. Azért az is sokat számít, hogy egy régi nagy kávás 5,5"-os telefon sem volt kis kiterjedésű és a kijelző hasznos felülete sokkal rosszabb volt. Előző telefonom egy Mi A1 volt az is katasztrófa volt ilyen szempontból. Nagy batár kávái miatt nem volt kisebb, mint a mostani 6,3"-os Redmi Note 7, csak rövidebb (16:9-es arányú volt még az). De úgy látszik tényleg marginális lenne a kereslet rá, így nem foglalkoznak vele. Kijött az 5,4"-os iPhone mégsem kaptak ihletet az Androidos gyártók.

    [ Szerkesztve ]

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz vakablak93 #37 üzenetére

    Nem biztos hogy feltetlenul sokat szamit, hogy regebbi OS van alatta, foleg ha eleve nem ugy akarod hasznalni, mint egy atlagos telefont es epp csak teszel ra par megbizhato appot.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák