Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atesz 666

    aktív tag

    válasz belan #1692 üzenetére

    "mert akárhová mentem mindenhol le beszéltek róla"

    Üdv.

    -Engem is,de engem meg ez Qurvára nem érdekelt.
    -Helyette gagyi samu-kat lg-ket stb ajánlgattak,de én mondtam,hogy telefont akarok venni és nem gyüjtök szemetet.

    -Mint az aláírásomból is kiderül nekem nem egy SONY telefonom van, ezért mondhatom,hogy szerintem vagyis nekem semmi bajom nincs a SONY telefonok műszaki adottságaival.
    -Szerintem semmivel sincs nagyobb gáz velük mint akármelyik más márkánál.
    -Az meg,hogy telefon elhajlik,az inkább felhasználó hiba, napi normál használat mellett optimális helyen tartva pld kabát belső zseb,nadrág oldalzseb stb nem létezik,hogy egy telefon csak úgy meghajlik.
    -Ahhoz,hogy egy telefon kicsit is elhajoljon nagyobb direktebb erőbehatás kell,pld feszes gatyában farzsebben vagy elülső zsebben leülés stb mellett akármelyik más márkájú telefon meghajolhat.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

  • Dananto

    csendes tag

    válasz belan #1692 üzenetére

    sony z3- tól csak sonym van, jelenleg z5 premiumot használok és tökéletesen megvagyok elégedve vele.
    az xperia z sorozat megfogott már a z2 óta, nem is cserélném le sose másik márkára.
    én a tapasztalatok alapján bárkinek ajánlom nyugodt szívvel.

    Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

  • viera

    őstag

    válasz belan #1692 üzenetére

    Múltkor voltam a Telekomnál,beszélgettem az egyik ügyintézővel aztán valahogy a Sony telefonokra terelődött a szó.Egyből mondta,hogy hú de rosszak a Sony telók olyan nehogy vegyek.Erre én mondtam neki,hogy az utóbbi 3 évben 5 Sony telót vettem (Z1-Z3-Z5,Z3C,Z5C) és egyikkel sem volt SEMMI baj.Erről ennyit,hogy ki mit mondd róluk.Szerintem ne foglalkozz velük.Engem sem érdekelt,hogy sokan leszólták a Samsung-ot,mégis most S7 Edge-et használok.Pedig nagyon utáltam régebben a Samsung-ot nem gondoltam volna,hogy azt fogok venni Sony után.De sajnos nekem nem tetszik az X-es széria,amúgy semmi gond nincs az S7-tel.Nagyon jó teló,jobban tetszik mint az iPhone 7 amit 2 hét után visszaküldtem.

    Soha ne mondd,hogy soha!!!

Új hozzászólás Aktív témák