Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19784448

    törölt tag

    válasz HuaweiU8500 #6033 üzenetére

    Én ezt tapasztalatból írtam. Xperia x8 óta van androidos telefonom. Pár főverzió váltáson túl vagyok már. Pl ha jól emlékszem még xperia s-nél volt olyan hogy nem tiszta telepítést csináltam és csak néztem miért merül 20%-ot a teló egy éjjel alatt repülőgépes módban. A fórumában tanácsolták hogy szűz telepítést csináljak és láss csodát kapásból jó lett. Azóta így csinálom ha verzió váltás van és soha nem volt gondom. Kérdezz meg bárkit aki ért hozzá ők is megerősítik amit írtam. (ha pl 5.0.2-ről kell majd frissíteni 5.x-re akkor nem muszáj a szűz telepítés) Abban biztos vagyok hogy ha azok akik rátelepítették csak csinálnának egy szűz telepítést a többségnek megoldódna a problémája. De mindenki úgy csinálja ahogy szeretné és ahogy neki a jobb. Én csak jótanácsból írtam. Ja még annyit hogy ha a sony-nál csak úgy lehetne frissíteni hogy full legyalul mindent akkor felháborodás lenne mert főverzión belüli frissítésnél nincs szükség a teljes gyalura. Ezért van 2 lehetőség. ( legalábbis sus-ban még így volt)

    [ Szerkesztve ]

  • #19784448

    törölt tag

    válasz HuaweiU8500 #6033 üzenetére

    Csak még egy példa és befejeztem. Tegyük fel win 7 van a pc-den de te win 8-at akarsz. Szerinted működne úgy megfelelően ha a 7-re mint egy sima frissítést rátelepíted a 8-at? Mert aki csak úgy rátelepített az ugyan ezt csinálja csak a telefonján. Ez 2 mindenben eltérő főverzió. Főverzión belüli frissítésnél (5.0.2-->5.x) nincs ilyen gond mert ez csak olyan mintha a win-ed frissítenéd fel service pack 1re pl. De itt ez olyan mintha win 7-ről 8-ra váltanál csak épp androidban. Attis81: mikor frissítesz asszem 2 lehetőség van. Ott azt kell választani hogy mindent töröljön. Pc companionnal nem frissítettem még de szerintem ott is igy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák