Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz speed471 #384 üzenetére

    "szerintem tudása csekély" - méreten kívül mindenben veri a Note2-det. Persze ettől még ennek a tudása csekély. LOL ;] Akkor milyen a Note2 tudása? Inkább le sem írom mert kimoderálnak. A többit meg leírták előttem többen, de vagy felfogni nem tudod (ebben az esetben fölösleges tovább magyarázni), vagy a Samutól kapod a fizetésed (ebben az esetben meg szintén felesleges magyarázni). Összehasonlítani GSM boltos árat hivatalos forgalmazói árral meg szintén szegénységi bizonyítvány. Szóval fújd csak a magadét, attól még igazad nem lesz.

    Amiben viszont nagyot nőtt a szememben a kis Z1, az az akkuidő. Telefonok között a G2 volt az akkukirály és kérem szépen a kis Sony hozza a szintet. A különbség nem számottevő, és nem is direkt ellenfél a kettő. Viszont a Z1 esetében számomra a viszonylag rövid böngészési idő a legnagyobb hátrány, és úgy tűnik az IPS panel fogyasztásban is jobb a réginél. A G2-t meg kontraszban is veri a kijelző (mind a minimum, mind a max fényereje jobb) ami miatt szintén ígéretes a JDI új kijelzője. Csak így tovább. Az ára meg annyi amennyi. Sok pénz nyilván, de mivel az egyetlen hasonló teljesítményű kompakt telefon jelenleg még ennél is drágább (iphone) így van némi esély, hogy ennyiért is vegyék (ha most vennék telefont a feleségemnek, akkor tuti ezt venném, nekem kicsit kicsi a 4,3"). Amint pedig elkezdik árulni a szolgáltatók és GSM boltok onnan kezdve pedig erősen valószínű hogy siker.

    A tesztről azt nem értem, hogy amíg itt a hivatalos árat vette figyelembe a tesztelő, míg kapható olcsóbban is hivatalos garival (Expansys 150k), addig anno a G2 tesztnél a majdani szolgáltatós árral számoltak a hivatalos helyett. Kéne már valami egyeztetés, hogy minden telót hasonlóan bíráljatok el ár szempontból is. Egyébként jó lett a teszt, és még meglepi is volt (későbbre vártam)

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák