Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz soko70 #843 üzenetére

    Nálam simán bírja másfél napig. Igaz, nem játszom vele, zenehallgatás ügyintézés, mail, net, stb. Nincs full fényerőn, kb. kétharmadon van, mert zavaró számomra a full fény, nekem sok. Még nem néztem, mennyi az on screen üzemidő. De az előd Z3C is kb. ennyit ment, sőt inkább kevesebbet, mert azon nem neteztem ennyit, a kisebb kijelző miatt. Tehát inkább üzleti felhasználásra használom, nem annyira tartalomfogyasztásra. Ami eszi az akkut, az a videózás és fotózás. A navi is tudja zabálni, ha állandóan bekapcsolva van tartva a képernyő. Egyébként naponta megy töltőre, az intelligens töltés nagyon tetszik, hogy ébresztésre full csak az akku. Legalább kíméletesen tölti. De amit még észrevettem, be van kapcsolva az intelligens energiagazdálkodás és egyre hosszabb ideig bírja a holmi. Az elején csak tényleg egy nap volt az üzemidő, de kb. két hét után szép lassan felkúszott. gondolom figyeli az alkalmazásokat, hogy milyen gyakran van használva és ezek szerint hibernálja a nem használtakat. Illetve sok marhaságot élből tiltok, mert idegesít, a google újságost és az összes google marhaságot is. Facebook törölve, webfelületen van használva, és messenger lite van csak. De már nézegetek alternatívákat, ami egyesíti a vibert a messengert. A facebook egy energiaéhes szar, a messengerrel együtt.

Új hozzászólás Aktív témák