Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agressor

    tag

    Tényleg beszarás mi megy itt napok óta...

    Tisztáznék néhány dolgot, mint olyan User, aki már három hete XZ tulajdonos...

    Sokallod az árát... Akkor ez a telefon nem neked való. Nem sétálhat minden paraszt 200+-os igényesen összerakott fémházas telefonnal, amiben mellesleg az egyik legerősebb proci hasít... Amit mellesleg 2 év garanciával adnak oda, nem himi-humi kínai talán/meglátjuk supporttal...

    Kevesled a 3gb ramot... Mióta létezik pl. az Iphone, azóta tudja mindenki, hogy a leírt szám egy dolog, a felhasználói élmény meg a valós élet meg a másik... Nyilván nem illik az almát a körtével összehasonlítgatni, de attól, hogy egyes gyártók sajnos csúcsra járatják a 4 gigát, attól ebbe még lehet elég 3... És tapasztalataim alapján elég is... És elnézve néhány XS-s kollégám benchmark eredményeit kevesebb rammal is megeszi őket... (én mellesleg nem benchmarkozom, mert lesza...)

    Kipróbáltad a telekonynál, és lassú vót... Az enyém meg nem az 40 alkalmazással, és belakott rendszerrel... Lehet valamit te csinálsz rosszul... Amúgy meg a legnagyobb ökörség kiállított mintatelefon alapján ítélkezni. Hülyegyerekek által elállítgatott, direkt tönkretett (iphone dategate), összekarcolt, repedt, hiányos készülékeket látok kint rendszeresen az összes szolgáltatónál. Mégsem az alapján ítélem meg más gyártók termékeit...

    Fényképező. Na ez egy valós kritika. Mert esküszöm a Z2-esem, de még a Z1 Compactom kamerája is bámulatba ejtett első használatra, az XZ-é nem... Lehet vele elég jó képeket lőni, de állítgatni kell hozzá, nem is keveset... Én egyenlőre úgy érzem, hogy ez egy hiányossága a telefonnak, de nem érzek a dolog mögött akkora problémát, amit egy szoftverfrissítés ne tudna megoldani hamarosan.

    Úgy lesz e vízálló, mint az elődök... Remélem, hogy igen, mert nekem se az Xperia GO-m, se a Z1 Compact-om, se a Z2-esem soha nem ázott be, pedig voltak vízben nem is keveset...

    Ezt néhány hangulatkeltő hozzászólásra...

Új hozzászólás Aktív témák