Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basti2

    csendes tag

    válasz SteveAd #978 üzenetére

    Nekem ez az Android 10-es build van fenn amiota hasznalatba vettem a telefont, nincs 9-essel tapasztalatom.
    Akksi nekem megfelelo, ujjlenyomtatot gyorsan olvassa, es nem kell bekapcsolni elotte a kepernyot, lagot nem nagyon tapasztalok, elegge szepen megy minden.
    DE: ertesitesi sav magatol lejon nekem sokszor, megorulok. Ghost touch szinten van, megorulok.
    GPS programokkal nem volt igazan gondom.
    Ami meg faj: Z5 Compactom volt sokaig, es az XZ2 Compactnak hatarozottan (de nem oriasi kulonbseggel) gyengebb az antennaja: sok helyen a Z5C-vel sokkal jobb tererom volt (nagyjabol mindenhol).

    Egyebkent engem meg az erdekelne, hogy a Ghost Touch es a Noti bar lehuzodas az tenyleg Android hiba vagy hardver problema? (pl doglodo digitizer). Fura, mert azt is eszrevettem hogy kevesbe jon elo ha jol letisztitotom a kepernyot, de azt is, hogy ha ujrainditom akkor egy ideig minden jonak tunik touch szempontbol.

    Lehet hogy erdemes lenne downgrade-elni?

    Downgrade eseten van valami trukkotok hogy MINDEN app+azok beallitasai es adatai is mentesre keruljenek. Nekem mindig az faj, hogy minden egyes atallasnal akkor ujra banki app regisztracio, Viber reg, Revolut re-reg, stb... Egy napom tuti elmegy vele.

  • basti2

    csendes tag

    válasz SteveAd #981 üzenetére

    Én ha Ghost Touch meg Noti bar random érzékelések nem lennének még szeretném is :)

    A W10 illetve W9 az Android 9 és 10-re vonatkozik?

    Én azt tudom, hogy olyan helyen lakom ahol nem a legszuperebb (de nem is rossz) a 4G térerő, és míg a Z5C-vel soha semmi bajom nem volt (pedig az is néha visszakapcsolt 2G-re) az XZ2C nagyon sokszor eldobálja a beszélgetést.

    Ja és még egy: fülemhez tartom, kikapcsol de valahogy randomra mégis sokszor feléled és küld egy kis DTMF muzsikát a kedves túloldali hallgatónak :)

    Random ghost touchok és hasonló anomáliak gyakoriak?

Új hozzászólás Aktív témák