Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TapayBalint

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon tetszetős a ketyere de bizonytalan vagyok, Z3C-m volt ami pofára esett ( :W ) és drága lenne a javítás, most Z1C-t használok.

    XZ1C és P10 között hezitálok, előbbi nyilván a méret, a megszokott UI vízállóság miatt kimagasló, a P10 dual simes ami fontos lenne, és a kamera is jó (ami kevésbé fontos számomra) de nem vízálló és kicsit nagy.

    Olyat tud az XZ1C hogy különböző ujjlenyomatokra más profilt nyit meg?

    Illetve a vásárlást tekintve XXL GSM-mel érdemes számolni? 140 körül már megérősnek tűnik viszont feltűnően olcsóbban adja mint a feljebb megnevezett MM, Speedshop és társaik, hol van a kutya elásva? :F

    Szervízigénye mekkora a telefonnak? mindegyik Sonymmal jártam eddig a cordonnál az esetek felében garis hibával, a másik felükben user error miatt ;] én meg vagyok elégedve velük és a P10-re nem sok panasz érkezett eddig

    bocs ha volt már valami csak 3 oldal visszaolvasás után elfáradtam a kávahuszárok és a hangmérnökök vitáiba :DDD

    SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

  • TapayBalint

    csendes tag

    Sziasztok! Végül egy fekete mellett döntöttem, és pár napja használom.
    Tapasztalatok: az ujjlenyomat egy király dolog és nagyon jó helyen van a szenzor, feloldás, mobilfizetés mind nagyon tetszenek. A sarka tényleg éles kicsit, de csak tenyérben tartva tok nélkül. A design brutál elegáns nagyon betalált nálam. Kijelző szép (üvegfóliát nehéz szerezni -van akinek sikerült itthon 3D-set találnia? útban van kínából egy csak érdekel hogy én vagyok e a béna) Az USB C nagyon jó, külső vinyót (ntfs) egy extra progi segítségével ugyan de gördülékenyen automatikusan kezel. Van tapasztalata valakinek USB A átalakítókkal, jó a sima vagy OTG-s kell? Illetve olyan kiegészítők működnek mint pl HDMI átalakító? Akksi rendben bár ez egyik Sonymnál sem volt gond, 2 nap lazán megvan. Kamerát bevallom őszintén nem nagyon próbáltam, mivel fotózok, és ezért DSLR-el mászkálok számomra annyira nem releváns egy telefon kamerája.
    Ez egy nagyon jó telefon az én igényeimnek :K

    Az én Z3 C-m elég sokáig bírta szétválás nélkül de 3 év után utolérte :O

    [ Szerkesztve ]

    SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

  • TapayBalint

    csendes tag

    válasz Bozek #687 üzenetére

    Simple alkalmazás, OTP Mastercard, Telenor, nem tudtam hogy a szolgáltatómnak ráhatása lehet erre.

    SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

  • TapayBalint

    csendes tag

    Újabb élmények: ma ismerős Ps4-ével 3 perc alatt összebarátkozott. A remote play funkció szerintem zseniális, bár a delay miatt az autós játékok nem annyira jók :D a Dualshock kontroller meg csak úgy önmagában is feldobja a mobilos játékélményt.
    Van bárkinek tapasztalata azóta HDMI vagy más USB C adapterrel/átalakítóval? :))

    SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

Új hozzászólás Aktív témák