Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz vicze #219 üzenetére

    Finoman szólva nem bővítette az általunk ismert legalább elfogadható jellemzőkkel bíró kompakt telefonok választható körét a fenti szűrés :DDD
    Egyébként ha az A3 valahol is alternativája a Compactnak, akkor a Redmi 4X legalább annyira alternatívája az A3-nak a magasságot tekintve: 129mm vs 135.4 vs 139.24.

    Ami a kávákat, képernyőtartalom magasságát illeti: a képernyő kb. 2mm-rel magasabban van a 4X-en az aljához viszonyítva, a felső értesítési sáv kb. 10mm-rel van feljebb. DE ha nem teljes képernyős a megjelenítés, a virtuális kapacitív gombok sávja miatt a képernyő alsó tartalma már a Redmié felett kezdődik 4-5mm-rel! Ezt eddig így nem vettem észre...
    Értesítési sáv: már a Z3C-n is a Nova gesztusvezérlésével húztam le a kezdő képernyőkön (egy függőleges simítás bárhol), miután az IOS egyetlen általam többre tartott tulajdonságát (alulról felhozható kezelési lehetőségek; a készülékek növekedésével, még inkább a 18:9-esekkel egyre inkább ezt tartanám indokoltnak...) nem tudtam imitálni egyetlen megoldással sem kielégítő módon.
    Bár soha nem szorulok rá, vicces a MIUI egykezes módja, ami a középső kapacitív gombról a kívánt oldal kapacitív gombjára simítással hozható elő, a képernyőt kb. 4"-re csökkentve. Ezt is megmértem: a képernyő teteje kb. 22mm-rel lejjebb kerül, így kb. 10mm-rel lejjebb van, mint a Z3C-é (bocs csak ezek vannak itthon összehasonlítani)!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák