Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Heisenberg69 #49 üzenetére

    Kategóriatársat keresünk. Szóba jön az A7 (amiből van idei és igen, az is jobb, mint ez), szóba jön az A9 (amiből még nincs idei, de a tavalyi is jobb), szóba jön a Mi Max, ami féláron nyújtja ugyanezt.
    Tök egyértelmű, hogy az XA1 Ultra legfontosabb aduja, hogy lehet itthon kapni, a többivel összevetve viszont nem jó ajánlat.

    Lehet ezen mindenféle módokon fogást keresni, csak rohadtul felesleges és értelmetlen, ettől nem lesz jobb a telefon, nem lesz olcsóbb, nem javul meg a kamerája, nem lesz több eladás és igazából azt sem látom, hogy neked speciel miért lenne jobb. Jobban alszol, ha van rajta egy plecsni? Nem is értem, hogy embereknek milyen céljuk van azzal, hogy kardoskodnak egy termék mellett.

    Plusz ott van az XA1, ami pont megütötte nálunk a Tetszett-mércét. Ahhoz képest az Ultra árazása nagyon eltévedt. Már csak ezért sem értem ezt a minihisztit, egyszerűen nulla darab értelmes érv van amellett, hogy miért kéne rajongani ezért a telefonért a piac ismeretében.

    Úgyhogy bőven elég lesz a helikopterezésből, semmire nem mész vele. A másik elhivatott is azon sértődik meg, hogy ki lett osztva, miközben azzal a roppant konstruktív, jóindulatú és kedves kommenttel szállt be két lábbal a topikba, amelyben egyszerre szólja le a szerzőt és az oldalt, aztán még itt pampog, hogy biztos nekem van igazam. Igen, nekem van igazam.

    Btw: NEM akadásmentes, csöppet sem.

    [ Szerkesztve ]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Szabcsizz

    őstag

    válasz Heisenberg69 #49 üzenetére

    Most mit erolkodsz?Teljesen felesleges,ez egy sz*r a konkurensekhez kepest..

Új hozzászólás Aktív témák