Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roberto76

    tag

    válasz petymeg #232 üzenetére

    Nem titok. Itt vettem, 27%os áfa-val.
    Az átalakítót megkaptam, (mert az lemaradt a csomagból) de inkább vettem egy töltő fejet.
    PikP.-ra szállítanak, igaz 990 Ft-ért, így a 8 napos visszalépés is működik.

    Itt is megkapod a gépet, 0 Ft-os kiszállítás, és "csak" 119 000 ÁFA-val. (tudom, neked nem kell a számla :) )
    (nincs kint az oldalukon a telefon, - nem értem, h miért - engem felhívtak, h jött nekik készülék. Lehet, h már el is adták őket.)
    Mind a két helyen full-os csomagot kapsz. A fekete távol keleti beszerzés, a fehér EU-s. Gari 1 év bolti.
    A nextel-ben jobban megbízok. Ha 2 nappal előbb hívnak, akkor tőlük vettem volna. (így is vártam rájuk 3 hetet, h beszerezzék.)

    Rabo10 "Várjuk a véleményed a készülékről!" Ígérem, ahogy lesz tapasztalat, rögtön írom.

    Amúgy én T-t akartam, de annyira az oldalsó gombok nem jöttek be. Aztán a TX volt a tuti befutó, (az akksi kivétel miatt és a gombok miatt is) de a szívem csücske a V volt az első perctől. Nem hittem volna, h várok rá 4 hónapot. ;)
    Fogásra, súlyra, tökéletes. Gombok mérete és elhelyezése (nekem) tökéletes. A 4,3 képátmérő még kezelhető 1 kézzel is.
    JB-t még nem láttam, ma vagy holnap felteszem, csak idő és energia kérdése. (egyelőre mind a kettőből kevés van :N )
    Nagyon az elején vagyok a használatban, de amit eddig használtam belőle tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák