Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fclub

    tag

    Sziasztok!
    Még korábbi hozzászólásokban láttam,hogy többen érdeklődnek,hogy mit tartalmaz a telefon doboza a készüléken kívül.
    Olvastam több variációt,gondoltam mondok egy újat. :)
    Én tegnap vettem meg függetlenül a készüléket utánvéttel.
    Délelőtt felhívott a hölgy,hogy a megrendelőmbe beleírtam,hogy fekete készüléket kérek,de milyen színű legyen a cserélhető kis bigyó (ő nem szó szerint így mondta) az aljára,mert alapból fekete van rajta,és választhatok,hogy mellé sárga vagy magenta legyen,mert ez a kétféle csomag van nekik.
    Mivel a barátnőmnek vettem,magentát kértem.
    Délután megjött a telcsi,kibontom és valóban alapból fekete volt rajta,de mellette volt még 3 féle szín: sárga,magenta,fehér. :)
    Nem is értettem,de örültem neki.
    És többen írták,hogy van benne egy kijelzővédő fólia.Nekem kettő csomag volt benne,mindkettőben kijelzőtisztító kendővel.
    Kifogtam volna valami VIP csomagot? :D
    Meg volt a töltő-USB kábel, füles és egy micro SIM adapter,mert ez a készülék csak normál SIM-es aljzattal készült.
    Amúgy a dobozán volt egy magenta sáv,szerintem abból gondolta a hölgy,hogy olyan színű benne a betét.Biztos van amelyiknek sárga sáv van a dobozán...
    Csak ennyit akartam megosztani,hogy még bizonytalanabb legyen ez a kérdés. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák