Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    válasz nagat0r #142 üzenetére

    Üdv,

    Na megvan már a tab?
    Mik a tapasztalatok?
    Én bementem a media marktba, vagy háromnegyed órát nyomkodtam,nagyon tetszik nekem is,nagyon egyben van a tablet. A design meg mindent visz. Amit viszont nem tudtam kipróbálni a netezési élmény,meg a játékok,mert nem volt wifi,amit meg a telefonról osztottam neki,meg nem volt valami fürge.
    Viszont egyvalami szemet szúrt,és beugrott rögtön a már - már klasszikus,urban legend szerű elképzelés,hogy fizetnek a cikkekért a gyártók,csak jobb színben tűnjön fel az eszköz:
    Erre a Mobilarénás részletre gondolok :
    "Mindettől függetlenül természetesen tökéletesen használható interneten való kutakodásra a gép, szélsebes görgetés, beállítható oldalillesztés jellemzi."
    A cikkben a Chrome-ról van szó,nos a valóság : Használhatatlan,akadozó sz@r.
    Nem,nem a mobilnet miatt,mert amikor az oldalt betölti teljesen,letekerek a lap aljára,meg vissza a tetejére,úgy akad mint a fene. Szóval ennyit a "szélsebes görgetésről"
    De itt van ez a komment is : [link]

    Ennek ellenére nagyon jó tabnak tartom,nagyon agyalok rajta,hogy megvegyem,az meg,hogy a chrome akad,na bumm,van még vagy húsz böngésző a marketen,csak lesz olyan ami "smooth" ha már ennyit ad érte az ember.
    Csak az a ferdítés nem kellett volna a cikkben...

Új hozzászólás Aktív témák