Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz BRIKLY #5088 üzenetére

    Köszi a javítást :R :R most már működik :C bár elsőre oroszul jött be a teló :)) de a "jázik"-nél át lehet állítani, csak sikerüljön mindenkinek megtalálni.
    (Hányan raktuk fel már? Vagyunk annyian hogy csináld a folytatást? Én várom ;) )

    (#5090) jozso1989: Nekem még sosem lőtte ki a novát :B az operát is még csak vagy kétszer láttam hogy újra tölti az oldalt mikor újra megnyitom. Lesek is mindig, hogy jéééé ez még a memóban volt?

    (#5092) Logeeen: Kevés a lótúrót. Még a Defy-ban is épp csak nem elég az 512 (az újabb droidhoz - 2.3-hoz elég az is) ebben meg 1 giga van.
    Persze ram az sosem lehet elég, de kevésnek azért nem kevés.

    (#5097) jozso1989: BRIKLY optimalizáltabb romjával nálam 300 fölött van lazán a szabad ram. (Hozzáteszem Defy kb 100-al is jó volt, hisz ugye annyi a szabad, azaz tartalék. Nem attól lassul a rendszer hogy van még fel nem használt ram hanem ha már elfogy és ki kell lőni valamit, tehát 250-el is még sima kellene legyen.
    "SP le fogja sz*rni, hogy te még használnád" - én épp fordítva látom. Nekem csomó minden benne van és onnan folytatom ahol tartottam :B

    (#5106) -HajTömeg-: Aztán meg majd jön a 4 giga mert a 2 is kevés lesz... és így tovább. Mert mindent meg lehet tölteni és akkor ki kell lőjjön valamit.

    (#5110) darvinya: "ha használod a FB, G+, Timescape, stb. társait akkor ne csodálkoz."
    Én használom (bár nem hardcore hanem csak lite üzemmódban - hugomék külföldön laknak, oda teszik fel a képi anyagokat és azt nézem meg) és mégsincs kevés ram jelenségem. Biztos hibás a készülékem :))
    Ráadásul nagy android fanként 200+ app van mindig mert próbálgatom mi mit tud és mi a legjobb adott kategóriában.

    (#5114) bolondember: Ott a pont.

    (#5121) jozso1989: Google now magyarul nagyon baba lenne :K

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák