Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz x1port #7433 üzenetére

    hát ez bizony jó kérdés :) vannak alternatívák, de igazi megváltást egyik sem hoz, sajnos....
    gyári alapú ROM esetében leginkább az eXperience verziókkal érdemes próbálkozni, míg a CM vonalon be kell érnünk pár módosított FXP ROM-al, amik elindulnak az atish patch segítségével (nem sokat próbáltam, de nincs is sok ilyen :) )

    páran meg voltak elégedve a SlimCM nevezetű ROM-al, de nagyon eltérő lehet a felhasználói szokásunk...ugyanis nálam nem szuperált túl jól. pedig hogyha nem indulgatott volna újra rendszeresen hajnal 5 és 6 óra között (szinte óramű pontossággal!) és nem gondolkozna annyit a zárképernyő fél napos használat után....akkor valóban egy használható alternatíva lenne :)

    a harmadik lehetőség nem más, mint a saját kézzel, a saját szájízed szerint módosított ROM összeállítása. az XDA-n rengeteg módosítás leírása fent van, ezekkel lehet próbálkozni (én kicsit most belefáradtam ezek próbálgatásába...és igazság szerint ICS alá, pláne gyári kernel mellett elég kevés használható mod van)

    találsz egy (mostmár elég "out-date") leírást a blogomban arról, hogy nagyjából milyen lehetőségek is vannak zárt bl mellett.

    ---- aztán majd mérlegelsz, hogy melyiknek mennyi értelme van :P ----

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák