Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Jó volt a cikk. Fotózásról meg annyit, hogy ízlések és pofonok. Engem érdekel a szubjektív vélemény is. Ne legyen már azért ugyanolyan a photo és video összehasonlító rész, mint a GSMArena honlapján, mert akkor semmi értelme nem lenne megnézni az MA-s cikket, tehát jól van ez így. Azért egy IPS kijelzőt belepakolhattak volna, mert az Iphone 4 kijelzője sem kizárólag a felbontása miatt olyan jó. Jó minőségű videofelvételt egyébként én még egyetlen mobilnál sem láttam, szerintem a kijelző felbontásától nagyobb felbontású videórögzítőt meg felesleges beletenni, sőt nekem a jó minőségű 640x480-as felbontás is bőven megfelelne, ha létezne ilyen.
    Attól meg senki ne féljen, hogy Józsi bácsi éppen egy Sony Xperia S telefont akar majd venni, (még elképzelni is abszurd, hogy az ún. Józsi bácsi bebattyog a boltba a bazi nagy, barna keretes okkuláréjával és azt mondja, hogy "Gyermekeim, van-e néktek esetleg egy LED háttérvilágítású TFT-LCD panellel ellátott retina kijelzős Sony Bravia Engine technológiás high-end smartphone?")

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák