Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    Múlt héten járt nálam az S (a két Sony tablettel egyetemben), nem vagyok márkafan (mondjuk nem is voltam soha + objektívnek is kell maradnom) de rég járt a kezemben olyan telefon amire azt tudtam mondani, hogy ez tetszik.
    A kinézetére egy rossz szót nem tudtam mondani, hardveresen is rendben van annak ellenére, hogy nem a legfrissebb csúcs-belsőt kapta, persze ízlések és pofonok.......

    Ami sokak számára fájó pont az az átlátszó csík, a micro-SIM és a nem bővíthető memória, ezeket hellyel-közzel lehet orvosolni.
    Adj egy tippet! rovatunk következik.
    micro-SIM: ezt úgy lehet a legegyszerűbben "kivédeni", hogy már most elébe megyünk, azaz áttérünk a micro formátumra, amelyik telefon meg mini-SIM -mel működik abban adapterrel használjuk.
    Átlátszó csík: Xperia ion, Európában is elérhető lesz (hogy LTE vagy LTE nélkül azt még nem tudni), igaz nem 4,3 hanem 4,55 colos a kijelzőátmérő de mindenki tud mérlegelni (plusz ez ugyebár micro-SD kártyával bővíthető is).
    Bővíthetőség hiánya (ez leginkább az U -nál fog kibukni) : nos, ez az ami ellen olyan nagyon sok mindent nem lehet tenni. Vagy áttérünk a felhő alapú tárolásra vagy a nagyobb tárhellyel rendelkező modellt választjuk.

    Igazából szerettem volna még több mindent is írni de egy részét közben már elfelejtettem meg nem is akartam egy egész oldalt kitöltő hozzászólás írni.

    (#133) Dany007

    A PlayStation Certified röviden annyit tesz, hogy XY tartalmat (leginkább játékot) az adott eszközön problémamentesen/tökéletesen lehet futtatni.
    A TV Launcher meg gyakorlatilag egy kezelőfelület ami akkor jelenik meg ha HDMI -n (vagy a dokkolón) keresztül rákötöd a tévére vagy monitorra.

    (#147) gabancs

    "mi van akkor, ha megáll a telefonban a belső memória?"

    Ha meghal a memória akkor a telefon SD kártyával és anélkül is használhatatlan lesz, annyiból járnál jobban, hogy az adataidnak nem kéne búcsút intened.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák