Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyarl

    tag

    Ami nekem rosszul esett a WinMobile-ról Androidra áttérésben az S-sel az hogy igazából nincs is multitasking. Azért az frusztráló, hogy 2-3 progit használnék, és mikor váltok megint a loading képernyő fogad, pl jelenkezhetek be újra, zoomolhatok megint bele, stb... Ilyenkor ha megnézem a háttérben futó task-okat, olyan játék van be chache-elve amit egy hete nyitottam meg utoljára, hát nagyszerű... Gondoltam azért nem veszek már 512 Mb memóriával új telót, hogy ilyen gond ne legyen.
    Ez csak eredeti gyári romnál működik így, vagy maga az Android architektúrája ilyen elcseszett? :W

    Másik ilyen példa volt, hogy egyszer youtube-ról akartam egy zenét meghallgatni. Az egy dolog, hogy a képernyőt nem tudtam közben kikapcsolni, mert azonnal elkussolt, de bármi más nyitottam volna meg, akkor is megállt a lejátszás. De ezt nem róhatom fel neki, mert a youtube nem erre való. :)
    Ismer vki olyan megoldást, hogy csak a képernyőt kapcsolja le, de nem vált standby üzemmódba? Ez sokszor nagyon hiányzik.

    SONY KDL-43W755C

Új hozzászólás Aktív témák