Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandivagyok

    aktív tag

    Akadt egy kis gondom, remélem tud valaki segíteni. Ma updatelni akartam a KXP-t v3-ra, töröltem előtte cache-t, dalvik cache-t, majd felraktam. (format system nem kell, ha frissítek, azt írta a készítő). Persze amikor újraindítottam telepítés után, megállt a jelly bean logó alatt. Megint újraindítottam és a következőnél kiderült a recoveryben hogy nincs fent rom! :Y :Y
    Fogtam, megcsináltam minden wipe-ot (data, system) mert azt sejtettem valami összekavarodott, és felflasheltem az eddig is fent lévő v2-t a v3 helyett, gondoltam rossz a zip, amiatt bolondult meg. Újraindításnál megkérdezte megint a twrp recovery hogy biztos újraindítom-e, nincs OS telepítve.... -.-
    Ezután az mentett meg hogy visszatettem egy backupot. De mivel ezt a rendszert akartam lecserélni, gondoltam kipróbálom az új CM10.1-et, wipe-ok és telepítés után arra is azt írta a twrp, hogy nincs fent rom, minek indítanám újra? :W
    Én már nem értek semmit, valaki kérem segítsen :)

    szerk: a recovery valami olyasmit írt, miután (túl hamar) "befejezte" a rom telepítést, hogy E:\ unable to mount system. talán. már nem emlékszem pontosan

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák