Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    Tegnap este megfrissítettem én is a telót JB 4.3-ra!
    Aki még nem tette meg, annak egy-két figyelmeztetés!

    A frissítés után nem tudod rootolni a Framaroot-tal, ebből adandóan a GL to SD alkalmazással nem tudod a húzósabb játékokat az SD kártyádra másolni.
    Nincs többet GT Racing és hasonló játékok telepítési lehetősége.
    Akinek fontos az ilyen jelegű alkalmazások az egyenlőre várjon még.

    Egy nap után nem voltam elájulva az újításoktól, többet vártam.
    +dolgok
    Egy kicsit kontrasztosabb lett a kijelző, ebből adódóan erős napfényben jobban olvasható a kékes-szürke színek, sötétben ellenben maszatosnak tűnik a sötétebb árnyalatok, de legalább már nem olyan vakító.
    A saját e-mail alkalmazás is változott a zene lejátszóval együtt, nem nagy dolog kis ráncfelvarrás.
    A névjegyzékben keresés közben, egy köríven megnőnek a betűk. Ez számomra pozitív, könnyebben lehet keresni a kapcsolat neveket.
    Talán mintha simában menne a készülék, de nem nagyon lehet érzékelni. Eddig se volt gond ezzel!
    Sok alap téma ikon megváltozott az Xperia billentyűzettel együtt. Nekem nem tetszenek, nagyon puritán lett, de ez ízlés kérdése.
    Türelmetlenül és természetesen kíváncsiságból frissítettem meg, ezért nem teljes frissítést választottam, hanem hagytam, hogy mentést készítsen az előző alkalmazásaimról. Sikeresen vissza is állított mindent, de négy -öt újraindításig sokat szarakodott.

    Akinek nem fontos, hogy 4.3 szám virítson a kijelzőn és fontos a root, az várjon még szerintem.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák