Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Csapoati #43 üzenetére

    miért lenne vészes az ára? Friss modell, felsőkategóriás tudással, 130ért a jelenlegi árakat figyelembe véve nem sok. A tavalyi modelleket meg felejtsük már el, ennyi erővel minden telefonnál oda lehetne írni, h bezzeg a tavalyi flagship is ugyanennyi. Te is tudod, h a friss modellek mindig drágábbak, mint amennyit érnek. Én erre simán mondtam volna egy 150-160 ezret. Ahoz képest korrekt az ár.

    (#49) divid4 : Az oké, de hány ember van így? Ezt pont azért is írtam, mert a szobatársam az MA teszt alapján vett telefont, meg elolvasott még1 magyar tesztet, és ennyi volt. Az h mi ilyen megszállottak vagyunk, az egy dolog. Az ilyen "fanatikuson" csak egy kisebb szeletét adják a vásárló rétegnek, a legtöbben nem olvasnak végig több 100 hsz-t egy vásárlásnál. Márpedig ha egy telefon sz.r szoftveresen az elején, hiába javítják ki frissítéssel, az már ráragad. A G3ról még mindig nagyon sok embernek a lagg jut az eszébe. A G flex 2-ről szintén. Sonynál az SP a mérvadó, vhogy az mindig felhozódik, pedig az se nem mai darab, se nem flagship, azóta elég sokat változott a gyártó hozzáállása.

    (#53) Tigerclaw : Lol... akkor mit vegyen? :D Akinek fontos a vízállóság, az ne vegyen vízálló telefont, vegyen olyat, ami nem vízálló. Ezt akartad mondani? Teljesen logikus :DDD Az meg h egy elvetemült belerak egy M9et, vagy egy i6-it egy pohár vízbe, és bírja x percig, ne legyen már mérvadó. Ennyi erővel a Sonynál is rengeteg készülék igenis bírja azt a 1,5 métert, és persze sok nem. Én a vízállóságot nem úgy fogom fel, h akkor megyek és megfürdetem, hanem tudom h nem porolódik, és tudom h nem ázik be eső esetén a kijelző széle, mint a nővérem telefonján :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák