Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz mr.tamasbiro #476 üzenetére

    Mond már meg nekem mi az a nagy dolog amivel a KK többet tud mondjuk mint egy GB? Vagy egy JB vagy akár egy Froyo vagy ICS és sorolhatnám.

    Pl.: A GB (GingerBread) tudod SD kártyára telepíteni (mokolás nélkül)
    A KK nem tud vagy is 4.0 felfelé eygik sem tud mokolással, akkor meg mi értelme van feltenni ha ugyan azt tudja mit a JB csak lehet hogy csicsásabb és bugosabb. AZ Edi77-nak is igazat adok egy jól működő rendszert nem kell bántani.

    ha jön frissítés jelen esetben Kit és már valakik kipróbálták és véleményezték Ez meg neked is ugyan annyi kipróbálni mint mondjuk nekem, miért kell mindig másra várni, igaz tudom jó pár Téma Összefoglalót csináltam, és ha valami ki maradt kaptam(unk) érte hideget meleget. Ez most is így lesz aki arra vár, hogy más ki próbálja. Írni meg mindent lehet, utána meg egy jót röhögni a másikon, hogy esetleg tele van bugokkal.

    Edi77 félre értés ne essék ha kijön a KK én úgy is felteszem, csak az már más kérdés, hogy vagy itt osztom meg vagy egypár usernek Privát üzenetbe.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák