Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    [#88] Dr. 444Hertz:
    Nem tudom, milyen fülesre gondoltál, de egy rendes (forintban alsó hangon 40k+) fülessel ég és föld a különbség, főleg, hogy az Xperiák tudnak natív 192kHz/24bit-et, ami azért egy jó felvétel esetén tényleg előny a legtöbb Android riválissal szemben, ahol általában 48kHz a határ.

    Lényegében bármelyikre gondolhatok, mert kialakításukból adódóan egyszerűen nincs akkora terük mint egy hasonló árazású (vagy néha még olcsóbb) fejhallgatónak. Persze cserébe van más, amiben meg pont, hogy a füles a jobb választás szinte minden esetben, lásd külső hangok kizárása. Viszont én úgy gondolkodok, hogy ha valaki tényleg ennyire elszánt a minőségi zenehallgatás iránt, akkor neki inkább az előbbi lesz a megfelelő irány. Minden másra meg ott a MasterCard elég tud lenni egy jobb képességű telefon (mondjuk egy A52 5G, S20 FE, stb.), meg egy Tidal + Neutron/PowerAMP.

    És igen, a V60 még nem olyan öreg. :D Újat már csak nehezen kap az ember, de még így is van benne pár év.

    [#92] opr: Nekem még azóta is úgy van szerencsétlen telefon. :D

    Sőt, még megvan hozzá az összes cucc is, XS++-tól egészen a VKP patch csomagig. Emlékszem mennyit kellett szívni azzal, hogy ugyanabból a telefonból volt CID36 meg 49, plusz még mellé volt blue, green, red, és brown szoftver is, amiket nem lehetett keverni csak úgy. Egyébként pár évvel később a K800 még jobb volt ilyen téren, csak azt már sajnos bekapcsolni sem tudom, hogy legyen róla kép. Annál már lehetett órát tenni a felső sávba, bele lehetett buherálni a MegaBass-t, PS3 stílusú főmenüt, stb.

Új hozzászólás Aktív témák