Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Lezl #818 üzenetére

    Nehéz kiválasztani az ideális tokot, fogalmam sincs, hogyan fogom megoldani.
    Mindenképpen rá akarom illeszteni a telefonra, mindkét kezemmel próbálgatni a fogását, betenni nadrág és dzseki zsebeibe, hogy azokhoz mennyire tapad, nehezebb lesz-e elővenni és ilyenek. A hátlap egyik alsó sarkán már vannak pár milliméteres hajszálkarcok, amiket csak órás nagyítóval vettem észre, de ha 8 nap alatt ilyen lett, milyen lesz egy év múlva?
    A kinézet is fontos, mert így csupaszon számomra gyönyörű darab, nem győzöm csodálni. Semmiképpen nem akarom valami gagyi tokkal elcsúfítani!

    Más.
    A kijelző színhűségén van mit kritizálni, kékbe hajlik. Mindössze három csúszkát találtam, amivel lehet állítgatni az alapszíneket. Sehogyan sem tudom normalizálni. Van erre valami megoldás? Tévém, vetítőm, laptopom műszerrel kalibrált, hozzá vagyok szokva a szabványos színmegjelenítéshez.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák