Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Akidobos74 #97 üzenetére

    Az egyik Xperia hír alatt írtam múlt héten, hogy borítékolható, hogy jó közepesre fogják kihozni ezt az új 5-öst, és azt is megjegyeztem, hogy a kamerák hardveres és szoftveres különlegességeire sem fognak sok szót fecsérelni. Az utóbbiban igazam lett, az előbbiben tévedtem. Bár a külsőt kivéve nagyjából 0 lelkesedést érzek a tesztben. Múlt héten rögtön hozzátettem, hogy nem azt mondom, hogy MA-sok dilettánsok, de nem ártana egy kis továbbképzés nekik. Tegnap jöttem rá, hogy ezzel pont azt írtam, hogy dilettánsok, és amúgy tényleg nem ártana. Nem mintha szívügyem lenne, hogy a Sony-nak kamerás marketinget csináljak, de szűk másfél év alatt felültek az iPhone mellé a dobogóra, legalábbis videóban, és lám, a többiek is csak azért maradnak le a hardveresen sokkal jobb készülékeikkel, mert nem foglalkoznak a szoftverrel. A Huawei pl. a mai napig nem tudja a Camera2 API-s fícsöröket, és már soha nem is fogja. Kár értük. Mindazonáltal az meg a dxomarkot minősíti, hogy így is lehetett toplistás HW készülék. Szóval végső soron mégiscsak szeretnék némi marketinget csinálni az Xperiáknak, mert megérdemlik.

    #110EclipseGT:
    Tegyük hozzá, hogy kerek egy centivel magasabb a sima Samsung S8-nál, és pont ugyanolyan széles. S8-fan haverom, mióta megvettem az Xperia 5-öt, él-hal érte, épp a formája, nyúlánksága, ergonómiája miatt.

    #121Janaboy:
    Szerintem kiváló az összeszerelési minőség. Így 10 hónapos korában legalábbis nincs baj a telefonnal.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák