Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz Silenzio #138 üzenetére

    Elnézést, hogy nem lelkesedtem az elvárásaidnak megfelelő mértékben, mindössze csak két hétig, betegen írtam a tesztet, szóra sem érdemes.

    Szerintem kellően kihangsúlyoztam, hogy mi minden miatt kitűnő készülék, de ez itt nem a marketingosztály. By the way lelkesedés, a saját anyukámnak is komolyan fontolóra vettem, hogy csere esetén az Xperia 5 II erős alternatíva lehet a felhasználói szokásait figyelembe véve (zene, tartalomfogyasztás, multitask, fényképezés elvétve). Az ergonómiát és a hangzást tekintve szerinte neki tökéletes.

    A kamera. Az átlagfelhasználókat az foglalkoztatja, hogy ha előveszi a telefont és kattint, akkor különösebb macera, app telepítés és szakértelem nélkül milyen lesz a kép. Az olyan lesz, amiket a tesztben látsz. Az ilyen szemkövető AF meg nagyon jól hangzik, csak összesen két darab kép bírt készülni a macskámról a kismillióból (az is csak nappal), mert az AF képtelen volt lekövetni a cicát, a zoom pedig állandóan hisztizett egy teljesen átlagosan megvilágított belső térben. Pedig elhiheted, hogy állandóan a macskát fényképezem, mert az is cuki, ha csak ül.

    [ Szerkesztve ]

    Non omnis moriar.

Új hozzászólás Aktív témák