Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz Crafter32 #13 üzenetére

    Aki árérzékeny az vesz hüvelyt, mi? :DD

    A SONY & Lg & HTC trió a nevéből él, egyre rosszabbul, szemetet kínálnak olyan árakon mintha nem létezne az olcsó, és minőségi kínai konkurencia, amelyik ráadásul már vagy két éve lemosta ezeket a francba, ma meg már inkább hagyjuk is, egyszerűen nem fair egy Xiaomival, vagy egy OnePlus-al egy lapon említeni mondjuk a Sony-t, vagy az lg-t, mert előbbiek sokkal minőségibb, és jobb készülékeket árulnak, ráadásul olcsóbban.

  • ak76

    senior tag

    válasz #16820480 #54 üzenetére

    Ez nem öröm, vagy bánat kérdése, én imádtam a BB 10-es Passportomat, de a konkurencia megette, mert a BB idiótán csinálta, ugyanígy reménykedtem annak idején a WP majd a WM-ban is, az eredményt tudjuk, a Symbiant rühelltem, pedig kétszer is volt N95 8Gb-m, nem kár értük, a Bada is exitált, a Tizen talán indiában csinál valami lényegtelent, ésígytovább.
    A fos kínai sw-t nem értem, MIUI EU dev, vagy Global dev-ekkel semmi bajom nem volt egyik Xiaomin sem, pedig a kettes Mi óta veszem őket, legutóbb több mint fél évig toltam egy Mi8-asnak, a legfőbb bajom az volt vele, hogy az automata fényszabályzó ostobán lusta, és a kijelző fényereje sem valami acélos.

    A Mate 20 Pro-n az EMUI egyelőre hibátlan, bőven túlteljesít mindenben, brutál SOT, kurva jó kamera, teszi a dolgát,és nem lehet megakasztani semmivel, anno örültem volna ha az S8+-asom ílyen stabilan, pláne röccenésmentesen fut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák