Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz ForRedGlory #15 üzenetére

    Az ennél kisebb/könnyebb is kényelmetlen. Olvasgass inkább külföldi teszteket ott azt látod leírva, ami neked tetszik.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Timer

    veterán

    válasz ForRedGlory #15 üzenetére

    Szerinted? :) József fekete öves mestere a monitorról szakértésnek, különösképp, ha valamiről csak úgy dőlne el alapesetben, hogy jó-e vagy sem, ha Te magad személyesen próbálod ki. Mivel Ő már egyszer életében használt valamit, ami kisebb volt, evidens, hogy ez csak rossz lehet, nincs más út. Nem baj, hogy kényelem szempontjából kizárólag a méretet figyelembe venni, a formát figyelmen kívül hagyva nettó baromság, de ha így is lenne, akkor is csak szubjektív értelmezhető "vélemény" az eredmény. De nem baj, mert megszületett a konklúzió, vitának helye nincs. Tudjuk, az erpodsz az igazi.

    "De persze tudom, hogy van olyan ember, aki mindent kipróbál és úgy mond véleményt, igaz minden telefont meg egyebet megvenni, 1-2 hétig használni szerintem semmivel nem ér többet, de legalább lehet rá hivatkozni, hogy én próbáltam, használtam."

    Mivel magamra ismertem, válaszolnék. Nyilván, látatlanban lefikkantani valamit jóval relevánsabb, mint akár csak 10 perc próbálgatás után véleményt alkotni. Értjük, világos. Egyre mókásabb vagy! :R

    Hogy ON is legyek: a Sony mostanában tévúton jár, de eddig legalább az audio részlegük rendben volt. Sajnálatos, hogy nem képesek felnőni ergonómiában, kezelhetőségben a néha felébe kerülő konkurenciának. Mondom ezt úgy, hogy vagy 20 évig csak Sony terméket vásároltam, ha tévéről, vagy zenéről volt szó. Mindenesetre, egy esélyt adnék neki most is, bár a leírtak alapján biztosan nem lesz sláger a piacon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák