Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin-

    senior tag

    na, nekem is megjött ma a kicsike. ez a google féle névjegyzék már az agyamra megy, egész este ezzel tököltem, hogy végre a régi spicámról át tudjam varázsolni az összes telószámot az x8 -amra.. nem értem miért jó ez.. automatikusan szinkronizál, leszed 1700!! contactot a gmail fiókomról (e-mail címeket) és persze 1 telószámot se. de nagynehezen megoldottam végre és leírtottam az összes fölös kontaktot..

    telóról egyenlőre nem tudok túl sokat nyilatkozni, még nem volt időm sokat nyomkodni, majd holnap délután talán :) de tetszik amúgy.. ez az 1.6 is hasít elég rendesen, hát mi lesz itt 2.1 -el.. már alig várom. egyedül az zavar eddig,hogy csak oldalasan lehet mozogni az ikonok között :S már megszoktam a függőlegeset, az sokkal jobb,meg gördülékenyebb.

    mondjuk már tudom miért ilyen olcsó ez a teló.. tiszta műanyag az egész, még a belseje is. Persze ez nem feltétlen hátrány, tök jó,hogy ilyen könnyű.

    A kihangosító hangszórója nagyon szépen és tisztán szól :Y :C

    iGO -t is felpakoltam, simán elindult probléma nélkül, tesztelni még nem tudtam ezt se.

    a füles, amit adnak hozzá,az 1 vicc, SE ezen a téren pedig normális füleseket szokott adni ilyen árkategóriába, nem értem,hogy most ilyen 200ft-os gagyit miért tettek bele.

    Akkuról még annyit, hogy fél1 körül rádugtam a töltőre délután, aztán este fél6 után húztam le, azóta szinte folyamatosan nyomkodom,wifin lógok, meg marketről telepítgetek stb. és az akku most 80%

    Egyenlőre ennyi.

    Ja, a neveknél nálam is be van hülyülve sajna.. remélem javítják.

Új hozzászólás Aktív témák