Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom_01

    csendes tag

    Én nem értem miért kell itt ennek a telefonnak a fórumában az iPhone-t emlegetni :(((
    Azt is lehetne fikázni az Apple marhaságai miatt!
    Mindenki elvan halva az árától! Nem értem miért? A Sony Ericsson ha megjelenik egy telefonja mindig egy horribilis árat dob a készülékhez. És? Jól teszik. Na meg beszélhetnénk a nagy "etanol" Nokiáról is. Az E90 mennyi is? Ha jól tudom majdnem 200 ropi! Röhej! Az mit tud??? Tudom ne hasonlítsuk hozzá mert az Symbian, de az sem tud többet mint az X1. Ennyit a Nokiáról! :-D
    A P990-et is mindenki szidta. FURCSA én több mint 1 éve elégedetten használom.
    És igen lassú az is ha valaki nem tudja kezelni, nekem furcsa módon nem lassul :-S
    Tehát valószínüleg az X1-hez is csak érteni kell ls a P990-el ellentétben ebben még vas is van.
    A paneles rendszerről csak annyit hogy szerintem nagyon jól néz ki. Ez meg ízlés dolga! Nekem momentán a Samsung Omnia today pluginje nem tetszik. Ez is ízlés kérdése. Másik dolog megnézném hogy az Omnia vagy a Xperia fogja-e jobban tartani az árát :-D Gondolom a választ nem kell taglalnom....
    Szerintem 1-2 sw frissítés után leveri a híres HTC-t.
    A symbian pedig nem került a Nokia kezébe, hanem nyílt forráskódú lett. Tehát lesz még Symbian rendszerű SE csak még nem most. Hülye lenne az SE azt az instabil S60-at rárakni a telefonjaira :-D (Ezt pedig tapasztalatból mondom, mert volt N70-em és lefagyott az mp3-tól) Kész röhej. Ha a Nokiások idejönnek SE-t szidni akkor én szidom a Nokiát.

Új hozzászólás Aktív témák