Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fazer600

    csendes tag

    Hát Srácok vettem a fáradtságot és elolvastam a hozzászólásokat az elejétől a végéig - tanulságos volt :K Azért megnyugtató volt, hogy nem csak a lányok tudnak értelmetlen dolgokon összekapni és hosszasan, a maguk igazát hajtogatva vitatkozni :K
    Szerintem mindenki nagyon kíváncsi volt az X1-re, és saját habitusa, beállítottsága szerint reagálta le a működését és a tudását, ami szerintem így van rendjén. Ezért van pozitív és negatív vélemény, vagy elfogultság is és fölösleges egymást győzködni, vagy fikázni.
    Nagyon helyes, hogy született olyan teszt, ami az egekig magasztalja az X1-et, mert hát ugye SE rajongók ezt akarjuk hallani, de jól van az is, hogy van olyan, ami nem teljesen elégedett a készülékkel. Én azért hozzátenném, hogy ha veszek valamit mindig alaposan utánaolvasok, utánanézek, meghallgatom a véleményeket, de addig soha nem mondom ki a végső ítéletet, míg én magam személyesen meg nem tapasztalom, hogy milyen is élőben az a bizonyos dolog! Így volt ez a kutyaválasztással is :DD
    Szóval srácok felesleges kakaskodnotok, egy Opel fan sem tud meggyőzni egy VW-st, hogy az ő imádott márkája sokkal jobb és fordítva :K
    Aki megszokta a SE-t és ragaszkodik hozzá, az úgyis az X1 mellett áll ki, és ha teheti megveszi, ha ilyen teló kell neki, aki meg nem az nem :K

Új hozzászólás Aktív témák