Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcferenc

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy mikor hívnak akkor vagy nem jelenik meg a felvevő/letevő csuszka sor és pár másodperccel később feltűnik, és nem reagál egyik csúszka se, vagy olyat csinál, hogy megjelenik ugyan hívásnál a sáv, de nem reagál az érintésemre. Ha ilyenkor végül mégis sikerül felvennem, akkor tovább rezeg a teló majd a vonal bontódik. Ez roppant kellemetlen és idegesítő probléma. Ehhez még az is társul, hogy időnként a kapcsolathoz hozzárendelt csengőhangot, és képet nem játssza le ill. nem mutatja. 4.0.4. ICS van rajta, amit PCC-n keresztül raktam rá anno, mikor jelezte a szoftverfrissítést, illetve a gyári ROM van rajta, tehát gyári minden és ezt szeretném így is hagyni. Ha jól emlékszem az ICS frissítés óta csinálja, és utóbbi időben egyre gyakrabban és teljesen függetlenül attól, hogy ki hív. Nemrég visszaállítottam factory resettel (mert ICS frissítés előtt nem tettem) de nem használt, sőt azóta többször csinál ilyet (kb a napi hívásaim 90%-át nem bírom felvenni így). Azt hittem, hogy a RAM terheltsége miatt van ez, ezért néhány futóalkalmazásokat bezárogattam, de attól függetlenül is csinálja és sűrűbben (viszont így sokkal gördülékenyebb és gyorsabb lett a gép). Vagy lehet, hogy nem kellene bezárogatnom az appokat és emiatt van a probléma? Ja és Bt headsetet is használok és azzal gond nélkül fel tudom venni. Még garanciás a teló (telenoros), de szerintem a szerviz is egy factory resetet csinálna, (és náluk lesz másfél hétig). Gondoltam Ti hátha okosabbak vagytok és tudtok segíteni. Ettől függetlenül jól működik a teló csak néha szaggatnak a home screenek és belassul, de mondom ha bezárogatom az appokat ez elmúlik, igaz nem sokáig, mert utána megint megnyitódnak.
    Köszi előre is a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák