Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz jooker82 #64 üzenetére

    ez nagyon szép, de én csak a kijelző érzékenységéről beszéltem, semmi másról az ég világon. érdekes infók, csak nem tudom miért éppen most, éppen ide, éppen nekem. de te tudod, én szívesen fogadom az infókat. :)
    mondjuk elég ködösek, és számomra nem sok lényegi információval bíró kijelentése ezek. bada biztos nem kéne pl. a kép is gáz, mert ez alapján mrlujoaknak is igaza lehetne, az LG nagyon szar rajta. Élőben pedig lehet (sőt, szerintem biztos), hogy nem ilyen.

    2X meg 2 magos, és azok közül is a legjobban optimalizált. szóval a többi droidot (igen, wave 2 nem az), nem nehéz levernie. Mondjuk megjelenés előtt kapja meg, szóval még az is lehet, hogy hiába független az embered, torz képet tud csak lefesteni dolgokról

    63: annyira nem off, én azt próbálom kideríteni, hogy a Neo-ban Arc-ban jobb kijelző van-e érzékenység szempontjából, mint a régi X10ben. csak nehezne lehet kihúzni jooker82ből, hogy erre vonatkozó infója is van-e.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák