Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBall

    csendes tag

    Üdvözlök Mindenkit!
    Kettő napja kezdtem el olvasni a fórumot, mert én is a mini pro-n gondolkodom.
    Egy újdonsággal szolgálhatok: november elejétől elérhető lesz a Telenor kínálatában az X10 mini, az X10 mini pro, az X8 és a Yendo is. Se árat, se pontos időpontot nem tudok. Ezt is úgy zsaroltam ki egy régi pannonos, telenoros barátomtól, akinek a régi ericsson-os területi üzletkötője mondta. Aki a telenoros megjelenésre vár, az még legyen egy kis türelemmel. Amint tudok pontos információt (ár, idő), azonnal írok.

  • TomBall

    csendes tag

    A marketről töltsd le a "Bluetooth File Transfer" -t. Ezzel működik a küldés-fogadás. Alapból headset vagy kihangosító használható vele.
    A telenornál tényleg nem tudom kik dolgozhatnak, de fel kellett hívnom őket és a hölgy akit kapcsoltak, azt mondta, hogy ilyen készüléket nem is forgalmaznak. Kár hogy már 2 hete megvettem náluk. Hát igen...

    Lenne nekem is kérdésem a fórumosokhoz:
    Két hete gyilkolom a telót és eddig minden tökéletes volt rajta, de ma olyat csinált, hogy amikor fényképeket vágtam a névjegyekhez lefagyott a kijelző. Semmire sem reagált. Még kikapcsolni se tudtam. Úgyhogy levettem az aksit. Visszaraktam, fényképvágás megint behalt a kijelző. A gombok működtek, de a kijelző megint nem reagált semmire. Úgyhogy aksi megint le, vissza, fényképvágás. Azután ment a vágás és a kijelző is működött. Volt valakinek hasonló problémája? Kicsit korainak tartom két hetes használat után ezt a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák