Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemesis20

    csendes tag

    Sziasztok. Én kb 1,5 hónapja vettem elősen az x10 minimet 54k-ért (neten rendeltem és így valami akció volt v mi). Szerintem nagyon jó telefon fóleg nekem, mert én annyira nem vigyázok a cuccaimra. Strapabíró, nagyon egyben van, nem csak jól néz ki és kész mint valami samsung. Faja rajta ez a karcmentes zongora lakk bevonat is. Amúgy nekem kicsit lehozó pár dolog, hogy pl nincs benne digitális zoom, az 1,6-os android nem tudja kezelni a bluetooth-t, a fényképező menüje és a zenelejátszó nagyon fapados lett. Én nem szeretem ha egy teló teli van tömve minden vacakkal, de pl egy equalizer-t beletehettek volna, még saját lejátszási listát sem lehet csinálni. Vagy mindet véletlen szerűen vagy előadónként lehet. (Ez nekem mondjuk elég fontos.) Kamerában van 4 opció Auto,Sport,Alkonyat,Makro. Ennyi. De nagyon nagyon remélem, hogy az új androiddal ezek változnak (a bluetooth az tuti). És sajnos mivel elég új teló szinte semmit nem lehet még hozzá letölteni (téma, játék, progik). De ez mind idő kérdése csak persze, az új android szoftver pedíg októberben jön ki és nem kell szervíbe elcipelni frissítésre. Wapon is tudod vagy ha felteszed a gépre autómatán tölti is le. A "negatívumok" ellenére én nagyon imádom ezt a telefont. Mindenkinek csak ajánlom, férfinak nönek egyarán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák