Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rushmachine

    csendes tag

    válasz PAtr0n #421 üzenetére

    Na hellóka
    "Rushmachine: Szinte tökèletes? Szerintem attòl azèrt mèg tàvol àll.
    Lehet ennyit szàmìt hogy neked 1.0.16 (R1FA016) a verziòd, nekem meg mèg csak 14-es?"

    Nem magasztalom az egekbe,mert mint mondtam tökéletes telcsi nincsen,de az IPHONE után tiszta álom ez a készülék ,én ahoz mérten írtam amit írtam.
    Most jelen pillanatban olyan vagyok ,mikor az 5 éves kisgyerek az első komolyabb karácsonyát tartja és napok óta örül a kicsomagolt ajándéknak.Van az a mondás,hogy minden csoda 3 napig tart,hát nekem még tart és tartani fog egy jódarabig :D
    Egyedül ami zavar az tényleg az ,hogy halk a beszéd benne ,de szerintem valami segéd softival megoldható lenne vagy a 2.1 update ezen is segíteni fog.Azért a telcsinek nagyon jó az anyagválasztása ,nem hiszem ,hogy pont a mikin + a hangszórón sporólt volna a sony ,pláne ,hogy ez egy telefon aminek az éteri kommunikáció a legfőbb funkciója.
    A másik ami nagyon tetszik az android adta ugymondd szabadság.Tiszta olyan ,mint ha egy rendes gép elött ülnék és lehet operálgatni a softikkal,beállítani dolgokat stb.. nekem más telcsinél pláne az IPHONE ál nem volt ez meg ez az érzés.Igazi oprendszer feeling je van. :DD :D :DDD :C
    R

    [ Szerkesztve ]

    .... olyat mondok ,hogy beszarsz ... : " lekvárosméjkrémestúróvalmegbolondítottrántotthalbepanírozva" :D

Új hozzászólás Aktív témák