Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rushmachine

    csendes tag

    válasz PAtr0n #366 üzenetére

    Egyértelműen nem tökéletes ,dehát olyan soha nem is lesz egyik sem.Azért nem kezdem
    leírogatni részletesen a dolgokat ,mert pár oldalt megtöltött volna,amúgy meg már voltak akik elöttem tesztelték :D
    Na a lényeg :
    "- elfelejtett ébreszteni (azóta nem jött elő a hiba)" Nem találkoztam vele
    "- rejtélyes merülés:" Ezzel sem
    "- Wifi magától bekapcsolt egyszer, véletlen vettem észre." Nem lehet valamelyik alkalmazás indította el?Mert a marketen figyelmeztet a shop,hogy melyik alkalmazásnak mihez van hozzáférése.
    "- a memória egy idő után teleszemetelődik"Hát igen ez elöfordul,de nekem a task killing megoldás szokott segíteni,habár találtam egy olyan progit amibe van automata memory optimalizáció 1 gombnyomásra ,csak már annyi progit pakolgattam,hogy a túró sem tudja a rendes nevét :D
    "- az a fene hangminőség. "Igen aláírom ez nem a legszuperebb ,kicsit tényleg halk és olyan mély igen.
    A video problémára nem tudok mit mondani ,mert egyet sem vettem fel.
    Jelen helyzetben így 1.6 -tal is a telcsi nagyon szerethető ,és tényleg nem üzleti telcsi.Abszolút nagyon fiatalos főleg a Sony által átervezett és elképzelt koncepció miat lásd : Timescape/Mediascape stb stb...
    Az iphone os hibákat meg simán kiváltja ez a telcsi ,ahoz képest ez álom komolyan mondom.Csak pár dolgot leírnék :
    -Szar az Itunes ,hivatalosan csak ezzel lehet Sync elni.
    -Nem lehet Storage ként használni az Iphone
    -Manual sync be ha több Libary-d van a régit törli.
    -Nem enged semmit testreszabni.
    -Nem tudod normálisan kezelni a képeket ,rendszerezni.
    -Nincs program csoportosítás/rendszerezés.
    -Gagyi mail kezelés
    -Kamera 2MP képest elfogadható ,de semmilyen opciód és beállításod sincs.
    -Album art okat neked kell megcsinálni,az Itunes csak azokat tölti le amit ott vettél,ez 2 albumnál nem gáz de nekem kb 100g csak a zeném szóval ilyen esetben elgondolkodtató.
    -Ha nincs rendesen be TAG elve a zenéd össze - vissza kavarja a számokat.
    -Az itunes semmilyen filmet sem játszik le,szarakodni kell a kodekkel majd a konvertálgatásokkal,hogy a telcsin nézhető legyen a film .
    Tudnám írni ,mert lenne még de nem érdemes (2 év APPLE és Iphone)használat után rá kellett jöjjek arra,hogy a jövőben nem veszek semmilyen APPLE terméket,mert kezd arra a szintre jutni,hogy csak a hype-t meg a nevet fizeti meg az ember,de én nem szeretnék idegeskedni telefonálás közben ,mint mikor nem birtam letenni a telcsit ,mert az érzékelője nem jött rá hogy már elvettem a fejemtől a telcsit és 10 percen keresztül a nagy sötét képernyő fogadott.Persze akivel telefonáltam Ő azt hitte én már letettem a telcsit ergo plus 10 percet dumáltunk :P
    Na ezeket a fenti hibákat simán megoldották a sonynál és élvezhető és nagyon szerethető a telcsi.
    Legjobbakat
    R

    .... olyat mondok ,hogy beszarsz ... : " lekvárosméjkrémestúróvalmegbolondítottrántotthalbepanírozva" :D

Új hozzászólás Aktív témák