Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yorka

    tag

    válasz kaller1 #13 üzenetére

    cantero
    műanyag ház: azért ennek is vannak előnyei, például könnyű és nem kopik.
    symbian: például androiddal nem tudnál ilyen videót készíteni (vagy legalábbis amikor a vivaz megjelent)
    rezisztív: vannak azért ennek is hívei, gondolj például a műkörmösökre. amúgy az érzékenysége hibátlan.

    kaller1
    A nem ajánlom az a cikkíró szubjektív ítélete. Egyébként a pro-t én sem ajánlom, ellenben a qwerty mentes változatot igen. Azon is melléütés nélkül és villámgyorsan lehet pötyögni.

    .bableWes
    Kedves .bableWes! Ezt gondold át még egyszer! A lenti megfogalmazásom konkrét célzás volt két hozzászólóra, nem pedig általánosítás. A rangokra teszek, én már öt éve vagyok itt regisztrálva és nem szemetelem tele a fórumot fikázásokkal, hanem törekszem az érdemi hozzászólásra.

    [ Szerkesztve ]

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz kaller1 #13 üzenetére

    Akkor sem éri meg. Egy 90ezer+ -os telefonba rezisztív kijelző? :U Symbian is a múltba való inkább, mint 2010-ben egy telefonba, a sokat emlegetett Android jobb lenne rá, bár a SE-t ismerve mire azok kész lesznek a teljes optimalizációval meg sonyericssonosítással addigra letelik az év. :DDD A Hw meg a többi dolog miatt kár érte. Na meg az is vicc, hogy a nyitómechanika karistolja a QWERTY-t.

    (#16) .bableWes: Hagyd látszik, hogy neki SE Vivaza van (adatlap) és érzelmileg kötődik hozzá. :D Sosem tudtam megérteni, hogyan érinthet valakit ennyire mélyen ha merik fikázni a telefonját, amikor az csak egy használati tárgy... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák