Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz Sly0007 #503 üzenetére

    nézd, ha én a mobilaréna tesztek alapján vettem volna telefonokat, akkor nagy csalódások értek volna
    nyilván nincs olyan hogy szubjektív teszt, mert mindenkinek más tetszik, de tárgyilagos legalább lehetne, mert néha nagyon érezni hogy melyik telefon tetszik nekik, és melyik nem
    példának ott a defy teszt, nyugodtan meg lehet nézni, szuperlatívuszokban beszélnek róla végig, holott a helyzet élőben korántsem ilyen rózsás (jó telefon, de inkább csak közepes mindenben, a kamerája átlag alatti inkább, amenüje kb mindenhol akad, wifit dobálta, stb)
    vagy a sgs, az összesnek suinte sz*r a gps-e, persze erről senki sem beszélt
    a live tesztről pedig az jön le hogy nem tudják hova tenni, már a mobilarena tv-ben is azt éreztem, hogy csak muszájból foglalkoznak vele
    ennél a telefonnál pl mindenki azzal jön hogy fakó a kijelzője, kicsi a betekintési szöge
    ez olyan dolog hogy ha vki nem mondja akkor nem is figyelem
    számomra tökéletesen megfelel, semmivel sem rosszabb mint a hasonló árú telefonok
    na mindegy, szerencsére a tapasztalatok nem csak a mobilarena tesztre korlátozódnak, olvasgatni kell a külföldi fórumokat, és látható hogy a telefonnal általában semmi gond sincs
    ha tutod akkor vmi üzletben próbáld ki mielőtt megveszed, sztem látni fogod te is hogy nincs vele gond

    Spiky:
    ezt hol láttad? nálam a netshop-ban ugyanannyit mutat, 42785ft, praktikummal

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák