Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petroleumlam

    tag

    válasz dik #13927 üzenetére

    Nekem az a véleményem, hogy nem éri meg lecserélni. Én már azt is bánom, hogy .62-re frissítettem. Véleményem szerint a legjobb az .58 volt. Ez a .62 picit döcögősebb és volt már 2 fagyás is, ami azelőtt SOHA nem volt és az akkuidő is rosszabb. Ennyit a .62-ről. Az ICS-ről meg annyit, hogy akik itt agyba-főbe dicsérik az ICS-t, azoknak az akkuidő a .62-hőz képest jobb csak és ez igaz is. De az .58-nak hibátlan volt a sebessége is meg az akkuideje is. Amióta ez a .62 van fent, olyanokat is csinál, hogy se szó se beszéd 15%-os akkuidő mellett fogja magát és kikapcsol a telefon. Ilyen nem volt az .58-nál, sőt. amikor munkában nekem jelzett, hogy már semmi nincsen benne, akkor is kihúzta este 8-ig míg hazaértem. Azért erőltetik itt az ICS használatát, mert az trendi. Bár már ez is lassan "égő" meg "gáz" hiszen jön ki az új jellí bean vagy mi a tököm. Az ICS elfurduláskor bejátszik egy animációt, hogy pillanatra kimerevíti az éppen látott képernyőt és elforduláskor egy kis rugózással fordítja el. Ami gyönyörő meg csecse, csak éppen kétszer annyi ideig tart neki ugye mert le kell játszania az animációt. Aztán az utólag használt programok listája iszonyatosan béna. Ilyen pixeles képeket rak ki az utólag használt programokról és béna görgetős felületen adja, hogy az ember azt se tudja mit keres. Aztán miután elmolyolsz ott 3 percet, akkor beugrik a fejedbe, hogy ennyi erővel bemehetnék a menübe és indíthatnám újból onnan. Aztán van az a lehetőség, hogy kiraksz egy kontaktot a főképernyőre és ha egyszer rákattintasz, akkor kiad egy csúszkasort, hogy mit akarsz vele csinálni (hívni, email, stb). Na ez gyönyörű szép volt .58-nál, ICS-nél olyan béna lett mintha kőműves fánglival odacsaptak volna egy rakás sz@rt a kijelzőre. Hirtelen ennyi. Én még .62-ről is visszalépek .58-ra ha lesz egy kis időm.

Új hozzászólás Aktív témák