Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Mamuska #308 üzenetére

    Én nem veszek okostelefont, mert nem használom ki. A hagyományos mobiltelefonok pedig nem lassúak!
    Örülök, hogy eszetlennek tartasz - "akinek van egy kis csöppnyi esze az a többet nyújtó telefont veszi meg magának" - és kritizálod a vásárlási szokásaim, de nekem mások az elvárásaim. Nem az az elsődleges, hogy mindenben a leg csilli villibb, leg jobb, legdrágább legyen. Én többre tartom a használható, nem nyekergő prémium mobilokat, amik nem naponta kérnek enni.

    Ha utána olvasnál kb a 10 éves mobiltörténelemnek, mindegyik gyártó életében vannak, és lesznek is olyan korszakok, amikor kevésbé innovatívak, és csappan a hasznuk.
    Érdekes, hogy nagyon hangzatos szavakkal illetitek, milyen rossz is most a SE eladása, mennyire nem fejlesztenek. Aztán mikor a nagy fejlesztő - LG - lemásolja a W350-es SE-nt, az mennyire jól van. Ekkor senki nem nézi azt a gyártót, aki megvalósította a telefont, de az LG, nagyon nagyot fejlesztett.
    Igen, az LG most nagyon eltalálta a csicsa trendet, tegye csak, azért van a verseny.

    Képzeld, nem engeditek nem észrevenni, hogy elkényelmesedtek a SE fejlesztői, aminek meg is van a következménye - gondolok itt a Sony - SE elégedetlenségre.
    Erre mindössze 8 hónap alatt sor került, ami a Motorolához képest extra gyors reakció volt.
    Hogy miért 8 hónap? Mert az idei esztendő első hónapjában kiadott eladási és nyereségindexek még nagyon fényesek voltak.

    Tudod az mutatja egy ember erényét, ha bajban is kitart az elvei mellet, ezzel együtt kitart a kedvenc autó, mobil (...) márkája mellett. Érdemes megnézned a Buliszerviz című filmet, elhangzink benne többször is egy mondat, ami bizony lényeges.

    Legközelebb a mondandód tedd off-ba, mert nem vág témába a legutóbbi hozzászólásod sem!

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák