Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    A cikk után végig olvasgattam a hozzászólásokat is. Előre bocsátom lehet majd utálkozni meg lehordani mindennek nem fogok reagálni. Elolvasom továbbra is a hozzászólásokat de meddő-hányó szájkaratébe nem megyek bele. Ahogy én látom:

    A sértett érzettségű bányásztól aki még neki áll feljebb vagy a zöld Föld megmentő energia számolgató meg a kőgazdag vérpistikéig van itt minden. :U Beszéltek itt butaságokat mindannyian de főleg a bányászok.
    A legnagyobb probléma, hogy direkt vagy indirekt módon NULLA kapacitása van mind az nV-nek mind a radeon-nak. Egy szánalmas vicc, hogy nem álltak készen és mégis kihozták a cuccaikat de minek is? 10-20db kártyát kif*stak na, húúha gratulálok a nagy globális hatalomnak az nV-nek!!! Szép teljesítmény. :C Mert,hogy a vörösek ilyet csinálnak hááát mondjuk úgy tőlük nem is vártunk sokat.

    A további slussz poén,hogy AMD-nél még az új procik is már hiány cikkek. Se GPU se CPU. Szuper jó. De már előre beböfögték ,hogy jönnek az új foglalatok 2021 év végén. Hova?Minek?Kinek? :Y
    Talán előbb teríteni kéne a piacon a most bejelentett cuccokat először is. Mert még jövő nyáron se lesz itt semmi ha így haladunk tovább. De ők már az új technológiás szintén csak papíron létező újdonságaikat vezetik itt elő parasztvakításként a népnek. Jó kis "gálvölgyi show"-t nyomnak itt az IT piacon azt meg kell hagyni. :K

    A lényeg,hogy vegye már észre mindenki egy csónakba vagyunk, ne egymást marja már itt mindenki ,hogy ő bányász a másik zöld párti, a harmadik középosztálybeli meg csúcsgazdag a probléma forrása és a legnagyobb gond,hogy a multik arcon köpnek minket embereket!
    A szegényebbnek rossz mert nem jut a horror áru termékre pénz , a gazdag megvenné de nem tudja mert nincs készlet, a bányásznak se jut ahogy a zöld párti gamernek se. Ennyi.
    Én részemről az nV meg az AMD is elmehet a tudjátok hova! Csapna beléjük a villám és égne porig az egész kapitalista banda a gyárukkal együtt (ahol azt a 5db kártyát gyártják havonta) úgy ahogy van. ;]

Új hozzászólás Aktív témák